מה אפשר לייצר עם בדי במבוק?

זה לא יהיה מפתיע אם נספר לכם על בדי הבמבוק שאפשר להשיג אצלנו בכותנה*כותנה, אחרי ככלות הכול כבר תקופה ארוכה שאנחנו מדברים די הרבה על הטרנד החם הזה שכבש את העולם ונדמה שהוא לא עומד לשחרר את אחיזתו בקרוב. אבל עם זאת עדיין פונים אלינו אנשים ומופתעים מהקונספט הזה של ייצור בדים מבמבוק ואחת השאלות שאיכשהו תמיד חוזרת על עצמה היא מה אפשר לייצר עם בדי במבוק. אז החלטנו לשנס מותניים ולהביא על הכתב את השימושים האפשריים מבדי במבוק.

למה דווקא בדי במבוק?

לא סתם בדי במבוק נהפכו בשנים האחרונות ללהיט ענק. אין כיום בית מלון אקסקלוסיבי אחד שלא תוכלו לבחור בו כי מצעי המיטה שלכם יהיו מבמבוק. מדובר על בחירה מושלמת בעבור אלו המחפשים פינוק ורוך, אך יותר מכל מדובר על בד שיושב בקנה אחד עם הטרנד האקולוגי ששולט בסדר העולמי לאחרונה.

אבל במקום לדבר בסיסמאות בואו ונבחן לרגע אחד את הסיבות שהובילו אותנו לבחור בבדי במבוק:

  • אקולוגי – גידולי הבמבוק נחשבים לאחד מסוגי הגידולים הטובים ביותר לסביבה. כיוון שהבמבוק הוא סוג של דשא, הגידול שלו מחזק את האדמה ולא פוגע בה כמו בחלק מהגידולים האחרים. אבל מה שבאמת הופך את הבד לאקולוגי היא העובדה שהוא גדל בצורה מהירה ולמען גידולו אין שום צורך להשתמש בחומרי הדברה או חומרים כימיים מזיקים.
  • רוך – כשאנחנו מדברים על רכות ונעימות, אנחנו בעצם מדברים על בדי במבוק. לא הרבה יודעים זאת אבל במבחני רכות נבחרים מוצרים העשויים במבוק באופן קבוע למוצרים הנעימים והרכים ביותר, וזה לא משנה אם מדובר על כלי מיטה או מגבות איכותיות.
  • בד נושם – המבנה הייחודי של סיבי הבמבוק דומה למבנה של קשית שתייה, בלי להיכנס יותר מידי להסברים מדעיים ופיזיולוגים, רק נגיד כי פרט הטריוויה הזה הוא שמסייע לבדי במבוק להיות נושמים ואווריריים יותר מכל בד אחר כי האוויר יכול לנוע בקלות.
  • מושלם לאלרגיים ופעוטות – העובדה כי בדי במבוק הם היפו-אלרגניים היא שהופכת אותם לבחירה המועדפת והטובה ביותר בעבור פעוטות שהמערכת החיסונית שלהם טרם התפתחה והם נוטים לאדמומיות ופריחות, אך גם אנשים בוגרים הסובלים מאלרגיות ייהנו מבדי במבוק.
  • קיימות – כל מוצר שנייצר מבמבוק יאריך חיים כיוון שבמבוק הוא אחד מהבדים שמחזיקים מעמד הכי הרבה זמן. אבל עוד לא אמרנו את החלק הטוב יותר, ככל שמשתמשים ומכבסים אותם יותר, כך הם גם יהיו נעימים יותר.

מה אפשר לייצר עם בדי במבוק?

אז מה מייצרים מבמבוק?

בדי במבוק נמצאים סביבנו כבר תקופה ארוכה ובפרק הזמן הזה ראינו כי אפשר, ואכן מבצעים זאת, לייצר מהם כמעט כל דבר שרוצים לייצר. מובן שבאופן מסורתי, ובדומה לשאר סוגי הבדים הקיימים בעולם, השימושים העיקריים של הבמבוק הם בעבור כלי מיטה (מצעים, ציפות, שמיכות וכו’), מגבות ובגדים. אך בזכות העובדה כי הבמבוק נחשב לבד האקולוגי ביותר מכולם וכי הוא ניתן לעיבוד ברמה איכותית יותר, הוא גם הפך לאחרונה כאופציה לייצור מוצרים נוצצים פחות ויותר שימושיים ויום יומיים כמו נייר טואלט ומגבונים לחים.

אז נכון, כשאנחנו אומרים שמאותו הבד מייצרים נייר טואלט ושמיכה איכותית יהיו אנשים שירימו גבה ולא יבינו כיצד זה אפשרי. אבל סמכו עלינו ועל כמעט כל שאר האנשים שמתעסקים עם ייצור בדים שזה אפשרי וזה אפילו הגיוני מאוד לאחר שמרגישים את האיכויות האלו בידיים חשופות. אז לסיכום היינו רוצים להזמין את כולם לבוא ולבקר אותנו בחנות העודפים של כותנה*כותנה ברמת השרון, שם תוכלו להרגיש בעצמכם כמה מוצרי במבוק איכותיים שיש לנו ותאמינו לנו שאחרי שתרגישו אותם לא תרצו להניח אותם בחזרה במקומם.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה