מדריך: איך לבחור מצעים וגם מצעים כמתנה מושלמת

אנחנו מעבירים שליש מהחיים שלנו בשינה. על כן, אנו נרצה לצור לעצמנו סביבת שינה שתהיה לא רק נעימה אלא גם מפנקת. סביבה שתתאים למזג האוויר וגם לחוש האסתטי שלנו. המצעים מהווים חלק גדול ומשמעותי בכל הקשור לסביבת השינה ועל כן, עלינו לשים לב למספר דגשים כאשר אנחנו ניגשים לבחור מצעים ובמיוחד כאשר ההיצע הוא גדול. המשיכו בקריאה ובסוף המאמר, תוכלו להבין מהם המצעים המומלצים עבורכם.

מצעים כמתנה ליולדת

מצעים במידה הנכונה

כאשר ניגשים לבחור מצעים, לפני הכל יש לבצע סינון הקשור למידת המצעים. בגדול, רוב המצעים מגיעים במידות סטנדרטיות, אך לא כל המזרנים, הכריות והשמיכות מגיעים בגודל הסטנדרטי. כך שאם יש לכם מזרן שמידותיו הן לא סטנדרטיות, הרי שלפני הרכישה של המצעים, תצטרכו לוודא שהגודל של המצעים שבחרתם אכן יתאים לו.

ההמלצה הכי טובה שלנו היא לרכוש מצעים במידה אחת גדולה מהמידה של המיטה עצמה ולא במידה המדויקת. כך תהיו בטוחים שהמצעים יתאימו לעובי של המזרן וגם אם הם יתכווצו מעט אחרי כביסה, הרי שהם עדיין יתאימו למזרן.

מצעים עם הבד הנכון

מצעים יש ממגוון גדול של בדים בהם, בד כותנה, סטאן, מיקרופייבר, פלנל ועוד. יש בדים שהינם טבעיים ויש כאלה שהם סינתטיים. כאמור, לכל אחד מסוגי הבדים יש את היתרונות והחסרונות שלו. על מנת שתבחרו את המצעים עם הבד הנכון והמתאים ביותר, עליכם לבדוק שלושה פרמטרים בהם, סוג הסיבים, צורת אריגת הסיבים ועובי הסיבים וצפיפותם. קחו בחשבון שבד הכותנה נחשב לבד נושם, בד הסאטן נחשב לחלק ובעל ברק, בד המיקרופייבר נחשב לסינתטי ורך ואילו בד הפלנל הוא מושלם לחורף כי הוא חמים ומפנק.

מצעים טבעיים או סינתטיים?

ההבדל בין השניים טמון בכך שמצעים טבעיים נחשבים “נושמים” יותר ופחות מזיעים בהם. מנגד, הבדים הסינתטיים הם פחות “נושמים” אך יותר זולים. דבר נוסף לגבי הבדים הסינתטיים הוא שהם פחות מתקמטים במיוחד אחרי כביסה.

אריגת הסיבים – שתי וערב, סאטן או מגורד

הזכרנו קודם לכן את אריגת הסיבים. האריגה המקובלת היא שתי וערב. בצורה זו, הבדים נשמרים לאורך זמן, תודות לחוזק והעמידות שלהם. מנגד, באריגת סאטן, הבד מורכב ממספר סוגי בדים ולכן יחס האריגה הוא שונה ועל כן הסיבים משווים לבדים אווירה יוקרתית והם הופכים נעימים למגע. מה שכן, הם פחות עמידים בהשוואה לאריגה מסוג שתי וערב. הסוג האחרון של האריגה הוא הסוג המגורד וניתן למצוא אותו בדרך כלל במצעים מסוג פלנל, שמתאים יותר לחורף מכיוון שהסיבים הם עבים יחסית ועם הזמן הבד שמרכיב את המצעים האלה, מתרכך יותר ויותר.

מצעים – מתנה מושלמת לכל אירוע

כל אחד ואחת ישמחו לקבל סט מצעים איכותי. סט כזה יכול להיות מושלם עבור מתנה ליולדת למשל. ניתן גם להוסיף למתנה, סט נוסף שיכול להתאים לרך הנולד. מעבר לכך, סט מצעים יכול להיות מתנה נהדרת לחג, ליום הולדת ולכל קרוב משפחה או חבר/ה שתרצו לפנק.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה