מדפיסים חלומות על כותנה

אנחנו בכותנה*כותנה חסידים גדולים של שינה. שינה היא אחד הדברים הכייפים והטובים ביותר שאתם יכולים לעשות למען עצמכם, הסיבות לכך הן לא רק ההנאה הרבה שאנחנו (ואנשים רבים) מקבלים משינת לילה איכותית אלא בעיקר הסיבות הבריאותיות כמו העובדה שמערכות הגוף נחות וצוברות אנרגיה או העובדה כי שינה מחזקת את המערכת החיסונית.

אבל מה יותר כייף מאשר ללכת לישון על מצעים מודפסים או רקומים שנעשו במלאכת מחשבת תוך כדי מתן תשומת הלב המרבית לכל פרט ופרט ותוך כדי הקפדת איכות על הדפסה על מצעים שלא רק תהיה נעימה אלא שתהיה איכותית ושתחזיק מעמד לאורך שנים.

הדפסה על מצעים – שינה מעוצבת

אם נמשיך שניה לספק לכם מידע ממחקרים מדעים אז אנחנו מוכרחים לציין כי נמצא במחקר מדעי שסביבת חדר השינה משפיעה ביותר על איכות השינה, לא רק החשיבות שבניתוק חדר השינה ממסכי פלאפונים אלא עיצוב חדר השינה באופן מרגיע ונעים יסייע לכם להירדם מהר יותר ולישון שנת לילה טובה יותר. הדפסה על מצעים היא דרך אחת לספק עיצוב מרענן ונעים לחדר השינה.

בעזרת עיצוב המצעים אתם יכולים למעשה להשפיע על איכות שינת הלילה שלכם, אם תבחרו צבעים ניטרלים ולא צעקניים ותזכרו להשתמש בעקרונות עיצוב בסיסיים – כמו למשל עקרון ה60-30-10 שמיד נרחיב עליו, אז תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם לשינת לילה איכותית ומפנקת.

הדפסה על מצעים איכותיים

עקרון ה60-30-10 אולי נשמע כמו תרגיל מתמטי שאתם לא רוצים להיזכר בו אבל הוא למעשה עקרון פשוט שניתן ליישמו באופן נוח בבואנו לבצע הדפסה על מצעים. העקרון אומר שעליכם לבחור צבע ניטרלי (למשל לבן, בז’, פנינה) ושהוא יהווה 60% מסך כל הצבע של המצעים, את העיצוב של מה שתרצו להדפיס על המצעים תעשו על ידי שימוש בצבע נועז יותר והוא יהווה 30% מסך כל פלטת הצבעים של המצעים. החלק האחרון (במקרה שלנו מדובר יהיה בכיתוב שתרצו לכתוב על המצעים המודפסים) יהיה מורכב מצבע שלישי ודקורטיבי שיהווה 10% מסך הצבעים של המצעים המודפסים.

בואו לחלום איתנו בכותנה*כותנה

אצלנו בכותנה*כותנה תמצאו מפעל טקסטיל שמספק אך ורק בדים איכותיים שעומדים בתווי התקן המחמירים ביותר שקיימים בעולם, אנחנו מתעקשים להמשיך ולייצר את הבדים שלנו בעצמנו על מנת להבטיח את האיכות הטובה ביותר תחת השגחה מתמדת. אבל לא רק מצעים איכותיים אנחנו מציעים אלא גם את האפשרות להדפיס על מצעים כל מה שאתם רוצים ובכמה סוגי הדפסה שונים (בהתאם לצרכים שלכם או של הלקוחות שלכם) שהמשותף לכולם הוא איכות חסרת פשרות.

אז אם אתם רוצים לבצע הדפסה על מצעים לילדים או לבצע הדפסה על מצעים כשי לחג לעובדים וללקוחות שלכם אז אתם לא צריכים להמשיך ולחפש יותר כי אצלנו בכותנה*כותנה תמצאו צוות מסור שכל מה שמעניין אותו זה לייצר בעבורך את המצעים הטובים ביותר שאפשר לחלום עליהם. אנחנו מחכים לכם שתיצרו עמנו קשר כדי שנוכל להתחיל לייצר את המצעים שלכם כבר היום על מנת שאתם תוכלו לישון עליהם וליהנות מהם בהקדם האפשרי.

חייגו אלינו ל052-5952633 ונשמח לעמוד לשרותכם ולייעץ על חומר הגלם המתאים ביותר לכם וגם כיצד לבצע את ההדפסה על המצעים או כיצד לשלוח אלינו את העיצוב הרצוי. לא משנה מה המטרה לשמה אתם צריכים מצעים מודפסים אצלנו תמצאו אוזן קשבת ומגוון עצום של עיצובים שמחכים לכם ויכולים להיות כרטיס הכניסה שלכם לשינת לילה מהסרטים וחלומות נעימים שלא ידעתם שאפשר לחלום.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה