למה חשוב להשקיע בטקסטיל לתינוקות

טקסטיל לתינוקות הוא לא דבר שיש לקנות כלאחר יד. חשוב מאוד להקפיד ולבחור טקסטיל איכותי לתינוקות ולחקור על אודות חומרי הגלם השונים שמהם עשויים מצעים לתינוקות. התינוקות שלנו נמצאים בשלב רגיש בחייהם, הם עדיין לא פיתחו את המערכת החיסונית שלהם והם רגישים וחשופים מאוד לגירויים באור ולפיתוח של רגישויות. זו אולי הסיבה המרכזית לכך שחשוב להשקיע בטקסטיל לתינוקות, אך זו לא הסיבה היחידה ואנחנו רוצים להראות לכם לא רק את הסיבה, אלא גם איך תוכלו להבטיח שהטקסטיל שתבחרו יהיה מושלם לעורו של תינוקכם.

מצעי גרסי לטקסטיל לתינוקות – טוב או רע?

יש הרבה סוגי בדים שמשמים אותנו לייצור של טקסטיל לתינוקות. לאחרונה למשל ישנו את טרנד מצעי הבמבוק שכובש את העולם, אך עם כל הכבוד לטרנדים יש למצעי גרסי וותק של שנים רבות בטופ העולמי של טקסטיל לתינוקות וטקסטיל בכלל. מצעי גרסי ידועים למרביתנו כבד טריקו. אף על פי שהטריקו לא בהכרח עשוי רק מבד גרסי, התכונות והמגע שלהם דומים מאוד. מצעי גרסי נחשבים לאיכותיים מאוד לתינוקות בזכות מגעם הרך והמפנק וזה שהם נוחים לניקוי. אבל מה שהופך אותם למיוחדים זה שככל שתכבסו ותשתמשו במצעי גרסי, כך הרכות והנעימות שלהם תגבר.

ההתאמה של מצעי גרסי לכל מיטה מגיעה מהאלסטיות המצוינת של הבד ובזכות היכולת של האוויר לחדור מבעד למצעים מתקבל תוצר שהוא מושלם למזג האוויר הישראלי. אז בשורה התחתונה – מצעי גרסי מומלצים מאוד כטקסטיל לתינוקות, אך גם בעבורכם המבוגרים המצעים האלו יהיו מדהימים ומפנקים.

כותנה אורגנית לטקסטיל לתינוקות – טוב או רע?

כותנה היא חומר הגלם הנפוץ ביותר לייצור טקסטיל כבר אלפי שנים. אך בפועל הכותנה שאנחנו משתמשים בה היום היא ממש לא הכותנה שהשתמשו בה אבות אבותינו, מדובר על כותנה שעברה שינויים גנטיים והוחדרו אליה כמויות של כימיקלים. כשמייצרים טקסטיל לתינוקות חשוב מאוד לא להשתמש בחומרים מרוססים ומעובדים שיכולים לפגוע בעורו הרגיש של התינוק, לכן מומלץ לחפש מצעים וכלי מיטה העשויים מכותנה אורגנית שבמהלך ייצורה ועיבודה לא השתמשו בכימיקלים וחומרי הדברה מזיקים.

הכותנה האורגנית מתאימה מאוד לטקסטיל לתינוקות משום שבזכות צורה העיבוד הייחודית לה מתקבל תוצר שהוא רך יותר מזה שהיה מתקבל מכותנה רגילה ולא אורגנית. מה גם שהתוצאה המתקבלת מבדים אורגנים מחזיקה מעמד שנים רבות יותר והיא מקבלת מגע רך יותר. כל אלו הופכים כותנה אורגנית לעוד בחירה נהדרת שאפשר לעשות כמחפשים מצעים לילד.

טקסטיל לתינוקות ששווה להשקיע בו

טקסטיל לתינוקות זה כותנה*כותנה

בכותנה*כותנה אנחנו משתמשים רק בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. אנחנו לא משתמשים בחומרים שעברו הדברה מאסיבית ומלאה בכימיקלים, אנחנו בוחרים לעבוד רק עם מגדלים מורשים ואיכותיים כדי להבטיח שמראש המצעים שלנו מגיעים מבית טוב. יש לנו שני מפעלים שיושבים בארץ ובירדן וזה מאפשר לנו לתכנן ולרקום כל חלום שיש לכם בייצור טקסטיל איכותי. אנחנו מאמינים שהטקסטיל המקומי בישראל זקוק ליותר מתפרות מקומיות וליותר יצרני טקסטיל סיטונאי איכותי. זו הסיבה שכל המוצרים שתמצאו אצלנו עומדים בתווי התקן הקפדניים ביותר ומעניקים את הפינוק האיכותי ביותר שמצעים יכולים להעניק.

ההתמחות שלנו היא בייצור סיטונאי של בדים ולכן אנחנו מסוגלים לייצר בעבור העסק שלך מתנות מיוחדות או מצעים ומוצרי טקסטיל לכל מטרה אחרת. בואו והצטרפו עוד היום למגוון הלקוחות הבין-לאומי שלנו שכולל חברות ענק ומותגי מלונאות מובילים שהחליטו לא להתפשר על איכות ולעבוד עם כותנה*כותנה. לייצור מצעים כל שצריך לעשות זה ליצור איתנו קשר ממש כאן ונשמח לעזור בכל שאלה ולייצר כל שמיכה.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה