לילה טוב באמצעות מצעים איכותיים

אנו מודעים לכך שכולנו אנשים שונים, ועל כן אנחנו גדלים כבר מגיל קטן עם התודעה של קבלת האחר. קווי דמיון ונקודות השקה עוברות בינינו לבין בני אדם אחרים ובעת שעוברות נקודות שכאלו הרי שאנחנו הופכים להיות חברים וכך נוצרות ידידויות. לצד כל ההבדלים, הרצונות והאפיונים השונים שיש לכל אדם ואדם, נדמה שישנו דבר אחד שהינו בגדר קונצנזוס והוא משקף אהבה אחת, תשוקה אחת ורצון אחד שיש לכל בני האדם באשר הם בסופו של כל יום: להתפנק במיטה ולישון שינה מזינה ואיכותית לקראת היום הבא. ללא הבדלי לאום, תרבות או מין, שינה הינה חיונית לכל אחד ואחת בכל מנעד הגילאים ושינה איכותית מעניקה חיים בריאים.

הקשר בין מצעים לשינה איכותית וטובה

כאשר אנחנו חושבים על שינה טובה אנחנו חושבים על איכות השינה שלנו. עבור רבים, שינה טובה ומוצלחת היא שינה אשר לאחריה אנחנו קמים עם כוחות מחודשים, עם מרץ ועם תחושה כי הזנו עצמנו במספיק מצברים ליום החדש אשר בא עלינו לטובה. עבור רבים הסוד לשינה טובה טמון במזרן איכותי אשר יעניק לגוף שלנו את התמיכה שהוא צריך וכך השינה המוצלחת מובטחת בוודאות. מעבר למזרן איכותי אשר יש לו חלק נכבד באיכות השינה, ישנו תפקיד לא מבוטל גם למצעים עליהם אנו ישנים. המצעים הם אלו אשר באים במגע ישיר עם גופנו והתחושה שהם מעניקים או לא מעניקים משפיעה באופן ישיר על איכות השינה שלנו.

כאשר מדובר בחורף, כולם, ללא יוצא מן הכלל מצטיידים בשמיכה החביבה עלינו כל כך: שמיכת פוך. לא מפתיע שכולם בוחרים דווקא בשמיכה הזו וזאת משום שמדובר בשמיכה אשר מבטיחה לנו חימום מלא של הגוף שלנו, כך שנדמה שכאן אין בחירה של ממש או מתחרים העומדים מול יתרונותיה של שמיכת פוך. הבחירה שרבים עושים הם הבחירה במצעים עליהם הם ישנים ונדמה שכאן לא תמיד מוענקת תשומת הלב הראויה לסוגיית המצעים. מאחר והגוף שלנו מתחכך במהלך השינה עם המצעים, ישנה חשיבות אדירה לחומר ממנו עשויים המצעים, בעיקר כאשר מדובר בתינוקת וילדים שחשיבות שמירת טמפרטורת הגוף שלהם הינה יוצאת דופן.

לא מתפשרים במצעים לילדים

בעוד שאנו כמבוגרים מוצאים בשינה לעתים כתחביב וכזמן איכות, עבור הילדים שלנו הרי שמדובר בסיגמנט חשוב אשר משפיע על הגדילה שלהם באופן ישיר. שינה טובה ואיכותית לילדים הינה קריטית ועלינו לעשות הכל על מנת להבטיח שהיא אכן תהיה כזו. האמצעים שננקוט בהם בין היתר הם בחירה נכונה של מצעים לילדים – כאלו אשר עשויים מחומרים איכותיים בלתי מתפשרים אשר יעניקו מגע מלטף ונעים בזמן השינה וכמובן שיעטפו את ילדנו בחמימות ויבטיחו את שמירת חום גופם גם בחודשי החורף, אז אנו זקוקים למגע המלטף והנעים יותר מתמיד.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה