כללי הזהב לבחירת מצעים איכותיים לתינוק

ישנם דברים שאנחנו רוכשים על בסיס יומי וישנם דברים שאנחנו רוכשים לעתים רחוקות – משקיעים בהם המון בידיעה שהם ישרתו אותנו לעוד המון זמן. בין הרכישות שאנו מבצעים עם השקעה לטווח הארוך ניתן למנות טלפונים סלולארים, מוצרי חשמל, ריהוט ואפילו מצעים. מצעים נוכל למצוא בכל מחיר החל מעשרות בודדות של שקלים ועד מאות ואלפי שקלים – הכל תלוי איכותם. ידוע לכולנו ששינה איכותית וטובה הינה קריטית לנו כאנשים מבוגרים ועל אחת כמה וכמה לתינוקות וילדים קטנים אשר מתפתחים בשנתם. למצעים יש קשר ישיר לאיכות השינה שכן הגוף שלנו מגיע איתם במגע ישיר והינו קריטי לטיב השינה שלנו ושל ילדנו. אם כן, מה הפרמטרים לבחירת מצעים איכותיים לתינוק?

לא מתפשרים על איכות בשום אופן

כאשר נולד לנו תינוק חדש במשפחה אנחנו נותנים לו את כל אשר אנחנו יכולים. מזינים אותו במזון איכותי, דואגים להלביש אותו בבגדי כותנה וצמר איכותיים, מאבזרים את חדרו בצעצועים אשר חיוניים להתפתחות ולגדילה וגם עוטפים את מיטתו במצעים איכותיים. כאש מדובר בתינוק מומלץ לרכוש עבור מיטתו סדינים אשר עשויים מ-100% כותנה שכן הם מוכתרים פעם אחר פעם כמצעים האיכותיים ביותר. בעוד ישנם מצעים אשר עשויים מחומרים זולים אשר באים לידי ביטוי באיכותם, מצעי הכותנה מבטיחים מגע נעים, מלטף ורך לגופו של התינוק, כך שאבן פינה ראשונה ומוצלחת בדרך לשינה עמוקה וטובה הנחנו.

לא נשכח את העמידות בכביסה

טיב המצעים או כל מוצר אשר שייך לתחום הטקסטיל בא לידי ביטוי בעמידותו בכביסות. כולנו היינו עדים לחולצה שכיבסנו במכונת הכביסה ולאחריה קיבלנו חולצה מכווצת. לפני שנמהר להאשים את מכונת הכביסה חשוב שתדעו שברוב המקרים מדובר בטיב החולצה ובבד ממנה היא הייתה עשויה שכן אינה עמדה בתנאי מכונת הכביסה ועל כן התכווצה. לכן, כאשר מדובר בתינוק שלנו כדאי שנעניק לו את המוצרים האיכותיים ביותר. מוצרי תינוקות לא תמיד זולים, אך בעת שנשקיע את מיטב כספנו הרי שנקבל תמורה מלאה והכי חשוב: התינוקות שלנו יצאו נסקרים.

בעת שנבחר מצעים לרך הנולד חשוב לקחת בחשבון דבר נוסף שגם הוא חשוב לא פחות. המון הורים צובעים ומרהטים את חדר התינוק עוד בטרם נולד על מנת להיכנס אל אווירת ההתרגשות וליצור לתינוק חדר מזמין ומושקע המקושט בשלל מוצרי תינוקות. אם כבר השקעתם כל כך הרבה בעיצוב וסגנון החדר, כדאי שתתאימו את המצעים אל הנראות הכללית שיצרתם בחדר. אם צבעתם את הקירות בצבע מסוים ויצרתם קונספט אחיד לחדר, נסו לשלב את המצעים על מנת שיפעמו בהרמוניה אחת עם שאר האביזרים בחדר ויצרו תחושה של מקשה אחת. בנוסף, כדאי לבחור בצבעים שקטים ובהדפסים עדינים שהרי בגיל כה קטן כדאי לחשוף את התינוק לכמה שפחות תעתועי צבע.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה