כלי מיטה מעוצבים

בחירת כלי מיטה מעוצבים לתינוקות ולמבוגרים היא לא פשוטה כמו שהיא נראית, חשוב להקפיד על כמה כללים בעת הבחירה כדי להבטיח שהחוויה המפנקת הזו תחזור על עצמה לילה אחר לילה. שאלנו את המומחים שלנו מהם הכללים לבחירת כלי מיטה.

אין תחושה נעימה ומפנקת יותר מאשר להיכנס למיטה בסוף יום ארוך, להתכרבל בין הסדין לשמיכה ולהרגיש הכי בבית. כלי מיטה נעימים, איכותיים ונוחים משפרים את התחושה שלנו, מאפשרים לנו לישון טוב ומספקים שעות שינה בריאות וחיוניות.

בחירת כלי מיטה מעוצבים לתינוקות ולמבוגרים היא לא פשוטה כמו שהיא נראית, חשוב להקפיד על כמה כללים בעת הבחירה כדי להבטיח שהחוויה המפנקת הזו תחזור על עצמה לילה אחר לילה. שאלנו את המומחים שלנו מהם הכללים לבחירת כלי מיטה:

בחרו כלי מיטה מכותנה:

סוג הבד ממנו עשויים כלי המיטה שתבחרו יכול לעשות את ההבדל בין שנת לילה מפנקת ובין שינה קשה ומפותלת. כדאי להקפיד על רכישה של כלי מיטה מכותנה איכותית שהיא נעימה למגע, עדינה והיפואלרגנית. בחירה בכותנה חשובה במיוחד כשבוחרים את כלי המיטה לתינוק, שחשוף יותר לפריחה וגירויים בעור מאשר אדם מבוגר.

למעבר לכלי מיטה לילדים

רכשו סטים מתואמים:

בין אם מדובר ברכישת כלי מיטה לתינוקות או למיטה הזוגית שלכם כדאי לרכוש סטים שלמים שיאפשרו לכם ליצור מראה אסתטי ותואם. סטים של כלי מיטה לתינוקות כוללים בדרך כלל סדין, מגן מיטה, שמיכה ולעיתים גם פריטים נלווים נוספים. סטים של מצעים למבוגרים כוללים ציפיות לכריות, ציפיות לשמיכה וסדין. 

בדרך כלל רכישה של כלי מיטה מכותנה בסטים מסודרים ומתואמים היא גם כדאית יותר מבחינת המחיר ולכן כדאי תמיד לחפש סטים שמתאימים לכם.

התאימו את צבעי המצעים לצבעי החדר:

למרות שמדובר בכלי מיטה שאנחנו מחליפים בתדירות גבוהה ובאופן קבוע, כדאי לחשוב על צבעי החדר ועל העיצוב של החדר כשאנחנו בוחרים את כלי המיטה החדשים. כלי מיטה לתינוקות למשל יכולים להיות בצבעי פסטל עדינים שמתאימים לעיצוב החדר. כלי מיטה לחדרי מבוגרים יכולים להשתלב בעיצוב הכללי של החדר בהתאם לצבעים השולטים בו.

רכשו כלי מיטה שעומדים בתו התקן הישראלי:

לכל מוצר ובעיקר ברכישת מוצרי תינוקות חשוב להקפיד על בחירה במוצרים שיש להם תו תקן. תו התקן פירושו שהם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שנדרשים כאן בישראל והם איכותיים ועמידים לאורך זמן. כדאי מאד להקפיד על רכישת כלי מיטה עמידים ואיכותיים עם תו תקן כדי שתוכלו להנות מהמוצר לאורך זמן וכדי לחסוך גירויים בעור ובעיות אחרות שיכולות להיגרם בגלל איכות ירודה.

לקטלוג מצעים למבוגרים לחץ

מיתוג כלי מיטה לבתי עסק

לצד רכישת כלי מיטה לבית, אפשר היום להפוך את כלי המיטה למוצר שיווקי לכל דבר. כלי המיטה יכולים לשאת את לוגו החברה, כתובת או ציור, עיצוב גרפי או כל דבר אחר שתרצו. לצד העובדה שהמצעים מספקים מתנה יפה למסור ללקוחות או לכל אדם אחר שאתם רוצים שייחשף אל העסק.

בנוסף, מיתוג של כלי המיטה יכול להתאים למקומות כמו ספא, בתי מלון, צימרים ועוד מקומות בהם יש שימוש קבוע בכלי מיטה איכותיים.

מצעים למבוגרים

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה