כלי מיטה ייחודיים לילדים ותינוקות

מצעים הם מוצר חובה בכל בית, בין אם מדובר במצעים לילדים, שמיכות לחורף או לקיץ או כלי מיטה לילדים ותינוקות, כולנו עושים בהם שימוש ורוצים ליהנות משינה נעימה ואיכותית על מצע רך ונעים. חברת כותנה כותנה מציעה מגוון רחב של מצעים לתינוקות ולילדים וכלי מיטה לכל המשפחה לכל עונות השנה. החברה שמה דגש על שילוב בין איכות הבד לבין עיצובים שאוהבים בכל בית.

אז מה יש לנו להציע לכם?

החברה כשמה כן היא. מציעה מצעי כותנה איכותיים כבר 38 שנים. המצעים נתפרים מכותנה איכותית 100% ונצבעים באופן מקצועי תוך שימוש בצבעים שאינם יוצרים רגישויות בעור, דבר מהותי כשמדברים על מצעים לילדים ולתינוקות.

החברה מציעה מגוון רחב של מצעים מכל הסוגים. משמיכות דרך סדינים ועד סטים מוכנים, לצד כותנה אורגנית איכותית. החברה מציעה שירותי קבלנות משנה לרשתות ומעצבים שמעוניינים ליצור קולקציות מצעים ברמה גבוהה.

אלו כמה מהמוצרים שאנחנו יוצרים כבר לא מעט שנים:

מצעים לתינוקות:

תינוקות זקוקים למצעים מותאמים באופן מיוחד לעורם הרגיש. רכות לצד בטיחות, בד נושם ואוורירי לצד בד מחמם בימי החורף. אנחנו יוצרים מצעים לחורף ולקיץ שמתאימים לתינוקות קטנים, במגוון עיצובים ובהתאמה מיוחדת לספקים ולמותגים שונים.

מצעים לתינוקות כיפיים ונעימים

כלי מיטה לילדים:

כלי מיטה לילדים כמו לתינוקות צריכים להיות איכותיים, להיות עשויים מבד נושם ועדין, שאינו יוצר רגישויות בעור. הבדים של כותנה כותנה מותאמים באופן מיוחד לתפירת מצעים לילדים ומגיעים במגוון דוגמאות ובהדפסות בהתאמה אישית.

מצעים לקיץ ולחורף:

החברה מתמחה בייצור מצעים לעונות השנה השונות. בין אם מדובר במצעים חמים לתינוקות או שמיכות מיוחדות לילדים לחורף. בגלל השימוש בכותנה איכותית מאד, המצעים מציעים חווית שינה אחרת, כשבקיץ הם מספקים קרירות ונעימות ובחורף מחממים ושומרים על הילדים והתינוקות מהכפור.

מצעי ג’רסי:

בד הג’רסי הוא בד איכותי ונעים שמשמש בכל רחבי העולם לתפירת מצעים לתינוקות ילדים ומבוגרים ומוצרי בד רבים אחרים. אנחנו בכותנה כותנה מתמחים בבדים אלו ויכולים ליצור מהם קולקציות מרהיבות עבור סיטונאים וספקים של כלי מיטה.

מצעי כותנה בהתאמה מיוחדת:

אנחנו מציעים לחברות, מעצבים ומותגים ליווי ביצירת מצעי כותנה איכותיים ונעימים שאפשר להדפיס עליהם כל דוגמה שתרצו. אנחנו שמים דגש על עבודה קפדנית, על בקרת איכות תמידית ועל איכות הבד שממנו אנחנו יוצרים את המצעים.

מצעי כותנה איכותיים – לסיטונאים ולספקים

אנחנו עובדים באופן צמוד עם סיטונאים שמעוניינים למכור מצעים לתינוקות ילדים ומבוגרים באיכות גבוהה במיוחד. עבור סיטונאים שמעוניינים לרכוש מצעים בעלויות נמוכות מדובר בחסכון משמעותי, כאשר אנחנו מלווים ומתאימים את הסחורה לפי הצורך והביקוש.

זוהי אפשרות אמיתית לגוון את סל המוצרים ולהציע מוצר שנתפר באהבה ובהקפדה רבה ומספק מענה להורים רבים, קהל צרכנים עם פוטנציאל רב. 38 שנות ניסיון, הקפדה על איכות ושירות טוב – גם לסיטונאים וגם לקהל הפרטי.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה