כך תגנו על הרהיטים שלכם במגוון חדרי הבית

 

כל משפחה ישראלית משקיעה סכומי כסף נכבדים מאד בבחירת הרהיטים לחדרי הבית השונים. בין אם מדובר בסלון, בחדרי השינה או בכל אזור אחר בבית – כשאנחנו רוכשים רהיטים, אנחנו מקווים שתהיה זו רכישה שתשמש אותנו למשך שנים ארוכות. אבל אז המציאות טופחת על פנינו, כאשר הרהיטים שבהם השקענו סכומי עתק הופכים לבלויים או אפילו להרוסים עם הזמן. המראה שלהם נפגע וכך גם השימושיות שלהם, מה שמותיר אותנו עם צורך להוציא לא מעט כספים על תיקון הנזק, בטח ובטח על החלפה של הרהיטים. את כל תרחישי האימה האלה ניתן למנוע בצורה פשוטה מאד, שמראה שבתחום הריהוט מומלץ מאד להיזהר ולא להצטער. הצעד המתבקש הוא רכישה של מצעים מתאימים.

אז מתי צריך מצעים?

מצעים לחדרי הבית הם פתרון מתבקש בכל בית ישראלי באשר הוא, ויש גם מקרים בהם הצורך הזה הופך לחיוני אפילו יותר. על פי רוב, יהיו אלה בתים בהם פוטנציאל ההרס של הרהיטים, שגם כך קיים תמיד, יהיה גבוה יותר. כן, אנחנו מתכוונים לכל אותם בתים בהם יש ילדים, שפחות מודעים לצורך לשמור על הריהוט בבית מטבע הדברים. הילדים עלולים לעלות עם הרגליים שלהם על ספות מעוצבות, למשל, לאכול על גבי הספה או ללכלך אותה באלף ואחת דרכים שונות. כיוון שזה קשה עד בלתי אפשרי למנוע מהילדים להיות ילדים, מה שכן ניתן לעשות הוא פשוט להגן על הרהיטים של הבית בכלל ועל הספות שבו בפרט. ההגנה הזו מתבקשת גם בבתים שאנשיהם מתנהלים בצורה שעלולה לפגוע ברהיטים – אפילו בפעולות פשוטות כמו שתיית קפה או אפילו אכילה בסלון מול תכנית הטלוויזיה האהובה עליהם.

בתים נוספים הנמצאים בדרגת סיכון גבוהה לפגיעה ברהיטים שלהם הם בתים בהם יש חיות מחמד. גם כאן, ייתכן שימליצו לכם שלא להעלות את הכלב או את החתול שלכם על הספה או על הכורסא. כיוון שחיות המחמד עלולות לסגל לעצמן הרגלים אלה בכל מקרה, ועל רקע העובדה (המצערת) שהן אינן מדברות עברית, מומלץ לספק לריהוט את ההגנה גם במקרה הזה.

מגוון רחב של אפשרויות

למצעים יש תפקיד משמעותי בשמירה על רהיטי הבית, אך היתרונות שלהם אינם מסתכמים בכך. כיום, אם רק מחפשים אפשר למצוא סוגים, סגנונות ועיצובים של מצעים שיכולים להיות מותאמים במיוחד לחדרי הבית השונים: מצעים לחדרי תינוקות, לחדרי ילדים, לחדרי מבוגרים וכן הלאה. היצע האפשרויות כאן כל כך רחב עד שכל משפחה תוכל למצוא את המצעים המושלמים עבורה.

עקב כך חשוב להצביע על יתרון נוסף של המצעים, והוא שהם משפרים את מראה הרהיטים בצורה דרסטית. אם רוצים לרענן את הרהיטים, לחדש אותם או ליצור אווירה שונה בבית, החלפת המצעים תהיה הפתרון הנוח והמתבקש ביותר שאפשר לחשוב עליו. מה גם שהיא תהיה זולה פי כמה ביחס לרכישה של ריהוט חדש, כמובן.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

מסכות רב פעמיות , ניתנות לכביסה ולשימוש חוזר.
מכירה סיטונאית בלבד - 500 יח׳ ומעלה.

מסכת בד , 100% כותנה או 100% במבוק אורגניים.
מונע זיהומי נשימה, מגן על הלובש ועל סביבתו ,ניתן לכביסה ולשימוש חוזר, היפו אלרגני, מונע מגע רוק לידיים ולסביבות הפה.
צבעים אפשריים- לבן ( במלאי ) או כל צבע / הדפס אחר

פנו אלינו לפרטים נוספים:

טלפון לכמויות מעל 500- מנשה 052-5952633
טלפון לכמויות קטנות יותר- לידור 050-5555020.

 

 

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Cootna*Cootna | מצעים לתינוקות, לילדים ומבוגרים will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.