כיצד נעצב את חדר השינה שלנו בצורה נכונה

יש לא מעט מעצבים אשר סבורים שהדרך בה אנחנו בוחרים לעצב את חדר השינה שלנו, מלמד לא מעט עצמנו, מלמד משהו על האישיות והאופי שלנו, על דרך החיים שלנו.

אנשים שבוחרים לעצב את חדר השינה שלהם בהקפדה, כנראה מאוד חשוב להם כל פרט ופרט גם בחיים האישיים שלהם, חשוב להם שהכל יהיה מסודר. מי שמעצב את חדר השינה שלו בצורה מינימליסטית, רואה כנראה את החיים שלו בצורה כזו, הוא לא זקוק להרבה, מי שלא מעצב את חדר השינה שלו כלל, ייתכן ובכלל כל הנושא של עיצוב ונראות לא מעניין אותו.

היום בשביל לעצב חדר שינה אנחנו יכולים להיעזר בלא מעט גורמים, לא מעט אמצעים, מקורות מידע וכן בלא מעט חנויות בהן אנחנו יכולים לרכוש את כל מה שאנחנו צריכים לשם כך. אם אנחנו נכנסים לסניף של רשת ביתילי למשל, או לסניפים של רשתות גדולות אחרות, אז נוכל למצוא שם את כל הרהיטים ואת כל המאפיינים האחרים שאנחנו צריכים בשביל לעצב את חדר השינה שלנו כפי שאנחנו רוצים, כפי שאנחנו בוחרים, בהתאם לאופי ולאישיות שלנו.

לפני שאנחנו ממהרים ללכת לחנות רהיטים בשביל לקנות מוצרים לעיצוב חדר השינה, חשוב מאוד שאנחנו נעשה שני דברים. ראשית, תוכנית כיצד אנחנו רוצים לעצב את החדר, איך בדיוק אנחנו רוצים שהוא ייראה, שנית, אנחנו צריכים להכין רשימה, מה בדיוק אנחנו צריכים בשביל זה, אילו דברים אנחנו צריכים לקנות בשביל לעצב את חדר השינה שלנו כמו שאנחנו רוצים.

כיצד לעצב את חדר השינה שלנו בצלמנו?

כאמור, כל אחד מאיתנו בוחר לעצב את חדר השינה שלו בצלמו ובדמותו. ברור מאליו שאם מדובר בחדר ילדים, אז סביר להניח שעד גיל מסוים ההורים בוחרים כיצד לעצב את חדר השינה של הילד. בדרך כלל זה יהיה עיצוב שמתאים עבור ילדים, עיצוב חגיגי, שמח, מואר, עם הרבה צבעים ודמויות שהילד או הילדה אוהבים, כאלה שעושים להם טוב וכמובן מיטה מעוצבת ומצעי ג׳רסי תואמים להשלמת האוירה.

מצעי ג׳רסי-  כותנה כותנה

אם מדובר בחדר שינה זוגי, אז סביר להניח שבני הזוג יעצבו אותו ביחד או על פי תוכנית העבודה שלהם. בחדר שינה זוגי, אנחנו יכולים לבחור בין עיצוב צעיר, מודרני לבין עיצוב קלאסי, שמרני, עיצוב מבוגר.
בכל מקרה, העיצוב צריך לכלול בתוכו לא רק אלמנטים ודברים שיוצרים את היופי אלא גם כאלה שיאפשרו לנו ליהנות משימוש פרקטי ויעיל בחדר. לא נרצה לעצב את חדר השינה שלנו בצורה כזו שהוא ייראה יפה, אך לא יהיה לנו נוח לישון או להתנהל בו.

לסיכום – עיצוב חדר השינה הוא מראה שלנו

מה אנחנו צריכים בשביל עיצוב חדר שינה? מן הסתם, אנחנו צריכים ריהוט, מיטה נוחה לישון בה , ארון, שידה, וכן אנחנו צריכים לבחור מצעים למיטה  למשל כמו  מצעי ג׳רסי  נעימים לשינה, תמונות וציורים ודברים אחרים שיעצבו אותו כפי שאנחנו רוצים.

במפעל טקסטיל של כותנה כותנה תובלו לבחור את כל מוצרי הטקסטיל לבית.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

מסכות רב פעמיות , ניתנות לכביסה ולשימוש חוזר.
מכירה סיטונאית בלבד - 500 יח׳ ומעלה.

מסכת בד , 100% כותנה או 100% במבוק אורגניים.
מונע זיהומי נשימה, מגן על הלובש ועל סביבתו ,ניתן לכביסה ולשימוש חוזר, היפו אלרגני, מונע מגע רוק לידיים ולסביבות הפה.
צבעים אפשריים- לבן ( במלאי ) או כל צבע / הדפס אחר

פנו אלינו לפרטים נוספים:

טלפון לכמויות מעל 500- מנשה 052-5952633
טלפון לכמויות קטנות יותר- לידור 050-5555020.

 

 

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Cootna*Cootna | מצעים לתינוקות, לילדים ומבוגרים will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.