כיצד נעצב את חדר השינה שלנו בצורה נכונה

יש לא מעט מעצבים אשר סבורים שהדרך בה אנחנו בוחרים לעצב את חדר השינה שלנו, מלמד לא מעט עצמנו, מלמד משהו על האישיות והאופי שלנו, על דרך החיים שלנו.

אנשים שבוחרים לעצב את חדר השינה שלהם בהקפדה, כנראה מאוד חשוב להם כל פרט ופרט גם בחיים האישיים שלהם, חשוב להם שהכל יהיה מסודר. מי שמעצב את חדר השינה שלו בצורה מינימליסטית, רואה כנראה את החיים שלו בצורה כזו, הוא לא זקוק להרבה, מי שלא מעצב את חדר השינה שלו כלל, ייתכן ובכלל כל הנושא של עיצוב ונראות לא מעניין אותו.

היום בשביל לעצב חדר שינה אנחנו יכולים להיעזר בלא מעט גורמים, לא מעט אמצעים, מקורות מידע וכן בלא מעט חנויות בהן אנחנו יכולים לרכוש את כל מה שאנחנו צריכים לשם כך. אם אנחנו נכנסים לסניף של רשת ביתילי למשל, או לסניפים של רשתות גדולות אחרות, אז נוכל למצוא שם את כל הרהיטים ואת כל המאפיינים האחרים שאנחנו צריכים בשביל לעצב את חדר השינה שלנו כפי שאנחנו רוצים, כפי שאנחנו בוחרים, בהתאם לאופי ולאישיות שלנו.

לפני שאנחנו ממהרים ללכת לחנות רהיטים בשביל לקנות מוצרים לעיצוב חדר השינה, חשוב מאוד שאנחנו נעשה שני דברים. ראשית, תוכנית כיצד אנחנו רוצים לעצב את החדר, איך בדיוק אנחנו רוצים שהוא ייראה, שנית, אנחנו צריכים להכין רשימה, מה בדיוק אנחנו צריכים בשביל זה, אילו דברים אנחנו צריכים לקנות בשביל לעצב את חדר השינה שלנו כמו שאנחנו רוצים.

כיצד לעצב את חדר השינה שלנו בצלמנו?

כאמור, כל אחד מאיתנו בוחר לעצב את חדר השינה שלו בצלמו ובדמותו. ברור מאליו שאם מדובר בחדר ילדים, אז סביר להניח שעד גיל מסוים ההורים בוחרים כיצד לעצב את חדר השינה של הילד. בדרך כלל זה יהיה עיצוב שמתאים עבור ילדים, עיצוב חגיגי, שמח, מואר, עם הרבה צבעים ודמויות שהילד או הילדה אוהבים, כאלה שעושים להם טוב וכמובן מיטה מעוצבת ומצעי ג׳רסי תואמים להשלמת האוירה.

מצעי ג׳רסי- כותנה כותנה

אם מדובר בחדר שינה זוגי, אז סביר להניח שבני הזוג יעצבו אותו ביחד או על פי תוכנית העבודה שלהם. בחדר שינה זוגי, אנחנו יכולים לבחור בין עיצוב צעיר, מודרני לבין עיצוב קלאסי, שמרני, עיצוב מבוגר.
בכל מקרה, העיצוב צריך לכלול בתוכו לא רק אלמנטים ודברים שיוצרים את היופי אלא גם כאלה שיאפשרו לנו ליהנות משימוש פרקטי ויעיל בחדר. לא נרצה לעצב את חדר השינה שלנו בצורה כזו שהוא ייראה יפה, אך לא יהיה לנו נוח לישון או להתנהל בו.

לסיכום – עיצוב חדר השינה הוא מראה שלנו

מה אנחנו צריכים בשביל עיצוב חדר שינה? מן הסתם, אנחנו צריכים ריהוט, מיטה נוחה לישון בה , ארון, שידה, וכן אנחנו צריכים לבחור מצעים למיטה  למשל כמו  מצעי ג׳רסי  נעימים לשינה, תמונות וציורים ודברים אחרים שיעצבו אותו כפי שאנחנו רוצים.

במפעל טקסטיל של כותנה כותנה תובלו לבחור את כל מוצרי הטקסטיל לבית.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה