ייצור חיתולי במבוק למען עתיד ילדנו

כחלק מהיצר האנושי שלנו אנו עושים הכל על מנת להגן על ילדנו ולדאוג שיהיו להם החיים המושלמים ביותר, כחלק מהתרבות שלנו אנו משתדלים שילדנו יוכלו לגדול עם כל מה שלנו היה חסר כילדים וכחלק בלתי נפרד מזה אנו דואגים לבריאותם ושיהיה להם נוח ונעים.

כאשר אנו מדברים על תינוקות אחד הדברים הכי חשובים זה איזה חיתול תבחרו. האם תבחרו בחיתולי במבוק, חיתולים רב פעמיים או אחד מממותגי העל שאנו רואים במקבצי הפרסומות חדשות לבקרים? כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת החלטנו לציין כמה יתרונות בריאותיים בחיתולי במבוק לעומת סוגי חיתולים אחרים.

חיתול שעשוי מבמבוק?

נכון, זה נשמע כמו התחלה של בדיחה על פנדה שלובשת חיתול אבל בפועל חיתולי במבוק הם הדבר הטוב ביותר שתוכלו לבחור ולשים על התינוק שלכם, בטח ובטח בשלבים הראשוניים בו עורו עדיין רגיש מאוד ונוטה לפריחות, גירויים ואדמומיות.

אם נסתכל על טרנדים אחרים שמככבים היום בראש הטרנדים הקשורים לחיתולים אז נראה שיש טרנד בינלאומי שפורח כיום וכל מטרתו הוא מעבר לחיתולים רב פעמיים וממוחזרים. אם זה נשמע לכם כמו רעיון לא הגייני או לא נעים בעקבות ההתעסקות אז רק נציין כי עד לפני כ20/30 שנה מדובר היה בדבר מקובל ונפוץ. חיתולי הבמבוק למעשה נחלקים לשני סוגים: חד פעמיים ורב פעמיים. לכל אחד היתרונות שלו אך מכיוון שמדובר באמת על נושא שהוא יותר פסיכולוגי אנו נתרכז רק ביתרונות חיתולי הבמבוק על פני חיתולים העשויים חומרים אחרים.

ממה עשוי חיתול?

תינוק ממוצע לובש חיתול 24 שעות ביממה במשך השנתיים וחצי הראשונות של חייו, האם אי פעם עצרתם לחשוב ממה מורכב החיתול הזה שנמצא עליו כל כך הרבה? יותר מידי הורים פשוט הולכים אחר העדר ורוכשים חיתולים על פי המותג או על פי המלצות משפחה/חברים אך בניגוד למיטת התינוק או הבוסטר שעוברים מערך שלך בדיקות והערכת סיכונים, את החיתולים מרבית האנשים קונים מבלי לחשוב ומבלי לבדוק כלום.

חיתולי במבוק איכותיים

על מנת לייצר חיתול בעל יכולת ספיגה מרשימה וארוכה, וגם על מנת לייצר חיתולים מעוצבים, ממותגים וצבעוניים, משתמשים בייצור חיתולים חד פעמיים בחומרים כימים רבים הכוללים: כלור, סודיום פוליאקרילט, דיאוקסין, טריבוטילטין ועוד חומרים עם שמות מפוצצים ומפחידים. ובהחלט יש מה לפחד מהחומרים הללו שכן חלקם נמצאים ברשימות החומרים המסרטנים של איגוד הבריאות הבינלאומי.

חיתולי במבוק בניגוד לחיתולים החד פעמיים הרגילים עשויים אך ורק מבד העשוי במבוק שעבר תהליך עיבוד טבעי ללא חומרים משמרים או דבקים מיוחדים. הבמבוק מטבעו הוא חומר אנטיבקטריאלי הדוחה חיידקים ומזיקים ותכונות אלו נשארות גם לאחר עיבודו לחיתול. עוד תוכלו למצוא על ליין מוצרי הבמבוק שלנו פה.

עתיד ילדנו מתחיל מהישבן

החיתול הוא השומר של הילד, החיתול גם מסייע לנו לנהל אורח חיים נורמטיבי בשלבים הראשונים לחייו של התינוק ומאפשר לכם ליהנות מעוד כמה רגעי נחת במקום לנקות פיפי כל היום. אך מרב הנוחות של ההמצאה הגאונית ושמה חיתול שכחנו את המטרה האמיתית של החיתול והיא לספק הגנה מירבית לילד ולא להפוך את עורו לזירת ניסויים של חומרים כימים שאולי יזיקו לו בעתיד. אם אתם רוצים להבטיח כי ילדכם יגדל בשלבים הראשוניים עם עור נעים ולא מגורה, שלא יסבול מגירודים ופריחות מיותרות כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון 052-5952633

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל


בחנות העודפים שלנו ברמת השרון ניתן להשיג עודפי ייצור של רוב המותגים הישראליים עבורם אנחנו מייצרים.

פנו אלינו לפרטים נוספים:
יש לתאם פגישה מראש. יפית 052-6406953

  שמיכות לתינוק טריקו סיטונאי בדים