השפעת סוג המצעים על המזרן

שינה נינוחה על גבי מזרנים מפנקים אשר עליהם מוצעים מצעים נעימים, ללא ספק יכולים לשדרג את חווית השינה שלכם, הרי ישנה טובה ונינוחה משפיעה באופן ישיר על תפקוד היום יום ויכולה להשפיע רבות על תפקוד הגוף. 

מסיבות אלו, כאשר בוחרים מזרן לחדר השינה, חשוב להקפיד לבחור את האיכותי ביותר כזה שיישאר לכם לאורך שנים רבות ותיהנו ממנו יום יום. מזרן איכותי, נמדד על פי השכבות ממנו הוא עשוי ונראה כי יש לא מעט חומרים איתם מייצרים את המזרנים, אך כאמור יש לבחור במזרנים אשר מיוצרים על ידי חברות מוכרות על מנת לקבל אחריות ונוחות בלתי מתפשרת. 

עניין בחירת המצעים אותם תניחו על המזרן המפנק, חייבת להיעשות בדיוק רב, על מנת שאלה ישלימו את חווית השינה שלכם. בחירת מצעים חייבת להיעשות על פי מספר קריטריונים אשר יבטיחו לכם חוויה מוצלחת:

בחירת מידות-

חשוב להתאים את מידות המצעים בקפידה לגודל המזרן, כך הם יהיו מתוחים היטב ולא רופפים או קטנים. לכן, יש לבדוק היטב את מידות המזרן גם לאורכו וגם לרוחבו טרם רכישת סט מצעים, כך תעשו בחירה נכונה.

מצעים על פי עונות השנה –

כאשר מדובר ברכישת מצעים המיועדים לימי החורף הקרים, מומלץ לרכוש מצעים המיועדים לחורף כמו – מצעים אשר עשויים מפלנל או מפליז הידועים כמצעים שאינם סופגים קור ונשארים חמימים במגע של הגוף, כך תוכלו להתפנק במצעים חמימים בימי החורף הקרים. לעומת זאת, ברכישת מצעים לימי הקיץ, חשוב לבחור המצעים אשר סופגים זיעה ולא מבדים סינתטיים. כמו למשל – מצעים העשויים מ – 100% כותנה סרוקה משובחת וכך הלאה.

התאמת המצעים לסטיילינג של חדר השינה –

את המצעים חשוב להתאים בקפידה לעיצוב הכולל של החדר, שהרי המיטה היא המיקוד ולבחירת הצבעים יש משמעות רבה לנראות הכוללת של חדר השינה שלכם. מעבר לכך, מומלץ לבחור מצעים בצבעים רגועים, כך הם ישרו לכם אווירה רומנטית ונעימה בחדר השינה וכמובן שתוכלו להתאים את המצעים גם לצבעים השולטים בחדר ולקבל חדר שינה מרהיב.

השפעת המצעים על המזרן –

חשוב לבחור המצעים איכותיים שיגנו על המזרן וישמרו עליו לאורך זמן מפני פגעים, התבלות וכו’. מצעים שסופגים או אף מנדפים זיעה, מטיבים לא רק עם מי שישן עליהם, אלא גם עם המזרן עליו הם מונחים, שכן הם מהווים “חוצץ” המבטיח את השמירה על איכות המזרן ושלמותו לאורך זמן. בעוד שמצעים סינתטיים לא מציעי את האפשרות החשובה הזו, הרי שמצעי כותנה איכותיים נותנים מענה בדיוק לבעיה זו, ובכך מסייעים לכם להגן על המזרן. מובן שבמקרים מסוימים אפשר ורצוי להשתמש גם במגן מזרן.

בחירת מצעים

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה