הקמת חנות אינטרנטית למכירת מוצרי טקסטיל

בניגוד למה שחלקנו חושבים, הקמה ותחזוקת חנות אינטרנטית אינה “בחינם” , ויש להשקיע סכומים לא מבוטלים , כדי שתהיה לנו חנות אינטרנטית שגם מוכרת, ולא רק לצורך תצוגה. חלק לא קטן מלקוחותינו בחברת כותנה *כותנה בע”מ מוכרים את מוצריהם בחנות אינטרנטית.

להלן מספר הדגשים שיש לדעת לפני שניגשים למשימה זו

1. אל תרוצו ישר להקמת חנות אינטרנטית עצמאית.רצוי להתנסות קודם במכירה באמצעות פלטפורמות קיימות למסחר און-ליין.

אמנם אתרים אלה לוקחים להם חלק מהרווח הצפוי ( בין 10% ל50%!!), אבל הן מציעות תנועת מבקרים רצופה,וחלקן אף מטפלות בכל העניינים הלוגיסטיים הכרוכים במכירה.(קבלת הזמנה, גבייה, משלוח, טיפול אחרי מכירה, וכ”ו).

להקמת חנות “אורחת “- יש להשקיע רק בצילומים איכותיים. (2000 עד 3000 שח ליום צילום).

הקמת חנות עצמאית כרוכה בעלויות נוספות כמו הקמת אתר (6000-8000 שח), קידום האתר (2000 שח לחודש) , התקשרות עם חברת אשראי ,הקמת עמודים תומכים ברשתות החברתיות ,ותחזוקה שוטפת של האתר.

2. בקרו בחנויות אינטרנטיות ,(גם עצמאיות וגם “מתארחות”),המציעות מוצרים דומים לזה שאתם הולכים להציע. בדקו את המחירים ואת העיצובים.הזמינו פריט או שניים מאתרים שונים, כדי ללמוד את נוהל המשלוח המקובל.

עקבו אחרי תחושותיכם בעת ביקור בחנויות אחרות. גלו מה חסר שם- לדעתכם, וכיצד בכוונתכם להשלים את זה.

3.האינטרנט מלא באתרים שונים המציעים מוצרים דומים. אתם חייבים להציע משהוא ייחודי במוצר שלכם, למשל עיצוב מיוחד /שונה , בדים מיוחדים, ( אורגניים ? אקולוגיים? רכים במיוחד? בדים עם ריח?). אנחנו בכותנה*כותנה בע”מ מתמחים בבניית קולקציות עם אופי מיוחד, וערך מוסף רב יותר מאחרים. 

4.מילות חיפוש—תורה שלמה בפני עצמה. היעזרו בגוגל אנליטיקס או באנשי מקצוע כדי ללמוד מהן מילות החיפוש הפופולאריות ביותר, והמתאימות לצרכיכם. .

5.יאללה,לעבודה. מכירה באינטרנט יכולה להתבצע גם מהבית , וגם בשעות הלילה , אבל לא נעשית מעצמה. צריך להשקיע עבודה. אנחנו, חברת כותנה*כותנה בע”מ , מתמחים בייצור מוצרי טקסטיל ייחודיים המתאימים לשיווק באינטרנט, ומלווים את לקוחותינו לכל אורך הדרך. 

6. קבעו פגישה ראשונה ללא התחייבות. מנשה – 052-5952633.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה