היתרונות שבכותנה אורגנית

לאנשים הסובלים מאלרגיות ועור רגיש ישנה בעיה למצוא בדים שיהיו איכותיים ולא יגרו את העור. אבל למזלנו יש מה לעשות עם הבעיה הזו ואפשר למצוא המון חלופות לבדים שיבטיחו את בריאות העור. כותנה אורגנית נחשבת לפתרון הבולט ביותר ובמאמר הזה אנחנו עומדים להרחיב בדיוק על חומר הגלם הזה, אז שווה להמשיך ולקרוא כדי לגלות על היתרונות של הכותנה האורגנית.

מה זה כותנה אורגנית

כותנה אורגנית היא למעשה כותנה שמגודלת ומעובדת בשיטות אורגניות. תהליך הייצור של כותנה אורגנית הוא בר קיימא ומחזק את הקרקע ואת המערכת האקולוגית כולה. אך חשובה יותר מכך במקרה של אנשים בעלי עור רגיש, היא העובדה שלאורך כל התהליך לא משתמשים בחומרים כימים או בכאלו שעברו הינדוס גנטי. במקום זאת משלבים טכניקות קדומות עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שקיימת.

מה צריך לדעת על כותנה אורגנית

  • מפחיתה את טבעית האצבע האקולוגית של בני האדם .
  • מקדמת עבודה בטוחה ואת רווחת החיים של הפועלים בתהליך הייצור.
  • בחירה בכותנה אורגנית מסייעת לשמור על כדור הארץ למען ילדינו.
  • כדי לחסוך כסף משתמשים בתעשיות שונות בחלקי הכותנה שתעשיית הבדים לא צריכה, זה אומר לדוגמה שבחירה בכותנה אורגנית מסייעת לגידול של זרעי כותנה אורגניים שאחר כך הופכים לשמן לבישול.
  • גידול של כותנה אורגנית דורש פחות מים ברמה השווה ל – 436 ליטר בעבור ייצור חולצה, או 2,180 ליטר בעבור ייצור ג’ינס.

כותנה אורגנית לאלרגים

יתרונות הכותנה האורגנית

הבחירה בכותנה אורגנית הופכת לאקוטית יותר כאשר מדברים על ייצור טקסטיל בסיטונאות שכן הכמויות הופכות להיות משמעותיות עוד יותר. כחברה המתמחה בייצור טקסטיל בסיטונאות אנחנו מאמינים בלב שלם כי הכותנה האורגנית היא הבחירה המושלמת ולא רק בזכות האלמנט של שמירה על הסביבה. כותנה אורגנית, בדומה לכותנה מצרית, נחשבת לנעימה יותר למגע מאשר הכותנה הרגילה וספירת החוטים בה גבוהה יותר. לכן מדובר על בחירה נהדרת, גם בעבור כאלו שפשוט רוצים להתפנק עם מצעים נעימים יותר מהרגיל.

בהתחלה דיברנו על אנשים הסובלים מאלרגיות ואנשים בעלי עור רגיש וחשוב לנו לחזור לנושא הזה גם בחלק היתרונות. כל העניינים האקולוגים ושיטות הייצור הייחודיות של הכותנה האורגנית מסייעים לה להיות בחירה מופלאה כי היא למעשה נקייה מאלרגנים וחומרים מזיקים אחרים. זה אומר שהתוצר הסופי שמתקבל מעיבוד של כותנה אורגנית שומר על האיכויות הללו והתוצאה ניכרת במגע הראשוני.

ייצור של כותנה אורגנית

בכותנה*כותנה יש לנו שני מפעלי טקסטיל המתמחים בייצור סיטונאי של בדים בעבור גופים וארגונים שונים. לאורך למעלה מארבעים שנה אנחנו מספקים מצעים וכלי מיטה ברמה הגבוה ביותר לבתי המלון היוקרתיים ביותר בארץ ובחו”ל, עכשיו אנחנו שמחים על ההזדמנות להציע גם לך את ההזדמנות לייצר מצעים איכותיים וממותגים במפעל המשוכלל שלנו. בניגוד להרבה חברות אחרות, אחד משני המפעלים שלנו נמצא ממש כאן בארץ והשני נמצא בירדן השכנה. זה אומר שאנחנו גם מעודדים דו קיום ומחויבים לעתיד הפריפריה החברתית בישראל, אלא שבעבורכם יש יתרון עצום – אפשר להגיע לבדיקת איכות של הסחורה ולא צריך להמתין בכסיסת ציפורניים למשלוח מחו”ל שאולי לא יצא כמו שרצינו.

מובן שאפשר לדבר עוד ימים ארוכים על הכותנה האורגנית, אך לא נעשה זאת כרגע ונשמור קצת לפעם הבאה. אנחנו מזמינים אתכן ואתכם לפנות אלינו בשאלות הקשורות לייצור של כלי מיטה העשויים כותנה אורגנית, כותנה מצרית, בדי ג’רסי וכל סוג אחר של בד שאתם חפצים בו.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה