הדפסת מצעי טריקו איכותיים למותג שלך

חג הפסח הוא אחד החגים החשובים והמרגשים ביותר בלוח השנה של כל עובד ועובדת. זהו החג שבו מקבלים את המתנות השוות ביותר ובואו נהיה הוגנים, מי לא אוהב לקבל מתנה טובה? אבל בואו נדבר רגע על הבחירה הזו שיש לבעלי העסק בחיפוש אחר ספק טוב. אנחנו בכותנה*כותנה רוצים להציע לכם להדפיס מצעי טריקו מפנקים ואיכותיים כמתנה לעובדים שלכם. מדובר על מצעי הטריקו הטובים ביותר שמיוצרים בארץ ולא לחינם אנחנו מספקים את המצעים לכמה מבתי המלון היוקרתיים שיש.

הדפסת מצעי טריקו ממותגים זה לא מסובך

הדפסת מצעי טריקו היא לא דבר שמסובך לבצע. במפעל הטקסטיל שלנו תמצאו למעלה מ-200 עובדים מיומנים ומסורים שיוודאו כי איכות הדפסת הטקסטיל תהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. העובדה כי יש לנו שני מפעלים בארץ ובירדן מאפשרת לנו לבצע בקרת איכות קפדנית ולדאוג ברמה הגבוהה ביותר כי ייצור המצעים מתבצע כפי הנדרש. כל שעליכם לעשות זה לחשוב על העיצוב המנצח ועל הסט של מצעי הטריקו שתרצו לייצר לעובדיכם. אם אתם חוששים מכל תהליך העיצוב, שיחה קצרה איתנו תסייע לכם להפסיק לחשוש ולהתחיל לעצב בחדווה ובששון.

סוד הקסם בייצור מצעים הוא דווקא בפשטות, לאו דווקא בעומס עיצובי. כשאנחנו מייצרים מצעי טריקו, או כל סוג אחר של מצעים, אנחנו קודם כול מבקשים מהלקוח לנסות ולדמיין את סביבת השינה המושלמת בעבורו. הסיבה שאנחנו מבקשים לעשות את הדמיון המודרך הזה היא כדי לסייע לבעלי העסק להפנים כי הרבה פעמים יש יתרון עצום דווקא בבחירה מינימליסטית. לא רק שזה מגביר את איכות השינה של מי שמקבל את המצעים, אלא זה גם משדר לעובדים שהבוס לא מנסה להפוך את הבית שלהם לפרסומת.

כדי שתבינו עד כמה הדפסת מצעי טריקו היא פשוטה, החלטנו לפשט את השלבים בצורה הבסיסית ביותר:

  • חשיבה על סוג הטקסטיל (באפשרותנו לבצע ייצור טקסטיל של מוצרי טקסטיל מרובים כמו מצעי במבוק, מצעי גרסי ועוד)
  • עיצוב המצעים
  • מיקום הלוגו
  • מחייגים לכותנה*כותנה
  • מקבלים מצעי טריקו איכותיים וממותגים

ייצור סיטונאי של מצעי טריקו

ייצור טקסטיל מרהיב ואיכותי בכותנה*כותנה

עד לפני כעשרים שנה מדינתנו הייתה אור בכל הקשור בייצור והדפסת טקסטיל. אומנם את מרבית גידולי הכותנה וחומרי הגלם לא עשו בארץ, אך המתפרות ומפעלי הטקסטיל הישראלים בנו לעצמם שם בין-לאומי בזכות איכות ועיצובים מדהימים. מוצרים כמו מצעי גרסי ובגדי עבודה היו יוצאים מהארץ לחו”ל באופן קבוע ואין מלון פאר אחד שלא ייצר את מוצרי המיטה והמגבות שלו בארץ. אך כאשר עניין המחיר החל להוות את הפקטור היחידי, התחלנו לראות דעיכה של מפעלי הטקסטיל בארץ. בדרך מופלאה הצלחנו להמשיך ולשמור על הגחלת גם בימים הקשים וכיום אנחנו גאים להמשיך בייצור טקסטיל איכותי בארץ.

כדי להמשיך בייצור מצעים ולספק ללקוחותינו את המצעים וכלי המיטה הטובים והמפנקים שהרגלנו אותם, אך גם לשמור על תחרותיות מבחינת המחירים, נאלצנו לשפר את המפעלים שלנו להתחדש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימות. מדובר היה על פרויקט לא פשוט שבסופו הצלחנו לא להתפשר על כלום ואף להגדיל את המלאי המוצרים שלנו ברמה שאנחנו עדיין יכולים להתחייב על ייצור מצעי טריקו ברמה הגבוהה ביותר, אך גם לספק זאת במחירים טובים ונוחים.

אם אתם מחפשים חברה שתוכל לייצר בעבורכם את הטקסטיל הממותג האיכותי ביותר, אך גם לדאוג שהוא יהיה מיוצר בארץ, אז הגעתם למקום הנכון והצוות שלנו בכותנה*כותנה ישמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה ובקשה שתהיה לכם. כל שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר ונתחיל לייצר בבלעדיות בעבורכם טקסטיל חלומי.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה