הדפסה על טקסטיל ועל מצעים עבור תינוקות וילדים

חברת כותנה*כותנה מתמחה בהדפסה על מצעים איכותיים, העשויים מכותנה אורגנית 100%. זוהי ההדפסה האיכותית, הבטוחה והיצירתית ביותר שתפגשו היום. אנחנו מציעים מגוון רחב של בדי כותנה איכותיים להדפסה עבור מצעים לתינוקות, ילדים ועוד.

לא פעם ולא פעמיים אנחנו מחפשים מתנה יוצאת מהקופסה. מתנה מרגשת שתשלב בין שימושיות ובין מסר מרגש, משהו בנימה אישית שיישאר עם מקבל המתנה גם אחרי שנלך הביתה. כשנולד תינוק חדש ומצטרף למשפחה אנחנו ממהרים לחנויות התינוקות לחיפוש אחר פריטים לילדים וביניהם גם מצעים לתינוקות שמהווים מתנה פופולרית במיוחד. הדוגמאות הלא מקוריות והשגרתיות מהחנות לא יכולות לספק את אותה תחושה אישית. הדפסה על מצעים עבור תינוקות וילדים עושה בדיוק זאת. 

מצעים לילדים ולתינוקות שמשלבים איכות עם יצירתיות

הדפסה על טקסטיל הוא רעיון מרענן כשמדובר במתנה אישית ליולדת ולתינוק שלה, ביצירת מתנות לקבוצה של חברים או לכל צורך אחר, גם סיטונאי. מצעים לתינוקות ולילדים לא חייבים להיות בעלי תמונות אחידות או מסרים משעממים ויכולים להיות אופנתיים, טרנדיים וגם בעלי מסר אישי.

הדפסה על מצעים היא הדרך לשלב בין איכות ובין יצירתיות. המצעים עשויים מסוגי בדים איכותיים, נעימים וטובים למגע של ילדים ותינוקות ועליהם מודפסות דוגמאות בבחירה מיוחדת של המדפיס, כך שאפשר להיות יצירתיים וליצור ליין מצעים משלכם או פריט אחד שיש רק לכם.

מוצר איכותי שמבטיח לילות שקטים ורגועים

כשמדובר בפריט שימושי כמו מצעים לתינוקות ולילדים אי אפשר לישון בשקט עד שמוודאים את כל הפרטים הקטנים. מבין שלל סוגי מצעים כותנה היא הבחירה האיכותית ביותר. כותנה ובעיקר 100% כותנה מבטיחה רכות, נעימות, קרירות בקיץ וחמימות בחורף וגם סיכוי נמוך במיוחד לרגישויות וגירויים בעור. החומר הטבעי והאיכותי הזה הוא הבחירה החשובה ביותר שתעשו בדרך להדפסה על מצעים לילדים ולא כדאי להתפשר על כך.

לצד איכות הבד שממנו עשויים המצעים, חשוב לוודא שמדובר בהדפסה איכותית וידידותית לסביבה ולילדים עצמם. הפירוש של כך הוא שלא מדפיסים בצבעים כימיים חזקים שעלולים ליצור גירויים בעור או להכיל חומרים כימיים מסוכנים. מומלץ לבדוק שמדובר בצביעה והדפסה איכותית, שלא יכולה לפגוע בעור התינוקות, להתקלף או לעשות כל נזק אחר.

הדפסה על מצעים – סגנון אישי בכל חדר שינה בבית

יותר מהכל, הדפסה על מצעים לילדים או לתינוקות מעניקה לכם את האפשרות להמציא את הסגנון האישי שלכם ולהעביר אותו אל הפריטים הכי שימושיים בבית, אלו שהילדים שלנו מתעטפים בהם בסוף כל יום. בחירת הצבעים, ההדפסים, מסרים כמו ברכות יום הולדת או כל דבר אחר שתרצו, דוגמאות מיוחדות ושלל רעיונות – כל אחד מאיתנו יכול לבחור את הסגנון העיצובי שמתאים לו ולהפוך סט מצעים רגיל למיוחד במינו.

חברת כותנה*כותנה מתמחה בהדפסה על מצעים איכותיים לצורך רכישה סיטונאית, העשויים מכותנה אורגנית 100%. זוהי ההדפסה האיכותית, הבטוחה והיצירתית ביותר שתפגשו היום. אנחנו מציעים מגוון רחב של בדי כותנה איכותיים ויוקרתיים, נעימים למגע ובריאים, שיכולים להפוך בהדפסה פשוטה אך מקצועית ליצירה שכולה הסגנון שלכם. צרו איתנו קשר וניצור עבורכם מצעים לתינוקות ולילדים בסגנון אישי.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה