בחירת מצעים לחדרי תינוקות

לא נחדש לכם דבר כשנגיד שהמצעים שנבחר למיטת התינוק שלנו, יכולים לעשות שינוי של יום ולילה באיכות השינה שלכם ושל תינוקכם. מחקרים ומאמרים רבים כבר נכתבו על הקשרים הישירים בין איכות המצעים למיטה ובין איכות השינה, תוסיפו לכך את העובדה הנושנה כי כאשר התינוק לא ישן גם ההורים לא ישנים, וקיבלתם סיבה טובה לבחור את המצעים המושלמים ביותר לחדר התינוקות.

שינה בטוחה לילדכם – בחירת מצעים לחדרי תינוקות

אם יש דבר שתינוקות עושים מצוין, זה לישון. למעשה הם ישנים עד 18 שעות ביום, במיוחד בשלבים ההתפתחותיים הראשונים והאקוטיים. בחירת המצעים הנכונים והמתאימים ביותר בעבור התינוק היא הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות, מובן שבחירת עריסה בטיחותית היא חשובה כאין כמותה, אך גם העריסה הבטיחותית ביותר לא תעניק לתינוק שלכם שינה טובה ואיכותית. את זה רק מצעים מדהימים יכולים לעשות. 

כיצד תבחרו מצעים לחדרי תינוקותעורו של התינוק הוא רך ורגיש מאוד, לכן עלינו לחפש מצעים שיעניקו לא רק מגע נעים, אלא מעל הכול – מצעים היפו-אלרגנים. כאלו שלא יגרו את עור התינוק ולא יהפכו אותו לאדמומי ומציק. כלל הברזל שאנחנו מציעים בבחירת מצעים עבור חדרי תינוקות הוא, תמיד תבחרו במצעים המורכבים מבדים טבעיים ואורגניים, לא כאלו שפותחו במפעל ורוססו בכימיקלים כבדים.
בדים טבעיים מכילים את התכונות הטבעיות שאי אפשר לשחזר במפעל, הם נושמים ואווריריים, הם סופגים יותר והכי חשוב, הם לא מאפשרי לחיידקים להתפתח עליהם.

אז איך תדעו מה חומר הגלם המושלם ביותר בעבור חדר התינוקות שלכם? המשיכו לקרוא כי הכנו לכם מדריך על סוגי הבדים הנפוצים ביותר.

מה ההבדל בין הבדים השונים

 • כותנה
  כותנה היא הבד הנפוץ ביותר במצעים באופן כללי, גם אם אתם מחפשים מצעים למיטה שלכם וגם אם אתם מחפשים מצעים למיטת תינוק, מצעים העשויים ממאה אחוז כותנה הם הנפוצים ביותר כיום. הסיבות לכך הן מגוונות, אך העיקריות הן כי הכותנה ידועה ביכולת שלה לאפשר לגוף לנשום והמגע שלהם נעשה נעים יותר ככל שמשתמשים בהם.

 • פוליאסטר
  פה כבר מדובר על בחירה כלכלית גרידא. מצעי פוליאסטר הם לא הבחירה הראשונה, אך הם מציעים יתרון אחד מהותי מעבר להיבט החסכוני – הם לא מתכווצים ולא מתקמטים כמו כותנה.

 • במבוק
  הלהיט הגדול ביותר של עולם הכותנה בשנים האחרונות, מצעי במבוק. הסיבות לכך שהבמבוק נעשה פופולרי הן רבות, אם נמנה רק חלק מהן אז נגלה לכם כי הבמבוק הוא הבד הנושם והסופג ביותר מכל הבדים והוא דוחה חיידקים באופן טבעי, כך שכל הגידול והעיבוד של הבמבוק נעשה ללא כימיקלים ובצורה טבעית ככל הניתן.

 • בדי ג’רסי
  בד שבעבר היה נפוץ יותר הוא בד הג’רסי. מדובר על בד נעים המזכיר במגעו את מגע הטריקו, הוא מאפשר לתינוק שלכם להרגיש בנוח לאורך כל שעות השינה והוא מציע גם אווריריות מדהימה שתשאיר את התינוק צונן ונעים בקיץ, אך גם מחומם ורגוע בחורף.

מובן שקיימים עוד סוגי בדים רבים שאתם יכולים לבחור כחומר הגלם המרכזי של המצעים לתינוקכם, למשל לא דיברנו על מצעי פלנל או מצעים המשלבים סוגי בדים שונים (בעיקר כי בעבור תינוקות אנו ממליצים על בדים טבעיים ואחידים, ולא על בדים משולבים). אך לפני הכול חשוב כי תוודאו שהמצעים הם אכן אורגניים והיפוראלרגנים. אלו הם שתי התכונות החשובות ביותר בבחירת מצעים לחדרי תינוקות.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה