איך מעצבים את הבית באמצעות בדים

עיצוב פנים של הבית אינו רק צבעי המטבח והריצוף. יש צורך להלביש את הבית. הדרך הטובה ביותר לתת צבע לבית, היא באמצעות בחירת טקסטיל. ישנם בדים איכותיים שישדרגו היטב את מראה הבית. המצעים שעל המיטות נותנים צבע לבית.

שילובי צבעים בחדר השינה של ההורים.

אפשר לשנות לחלוטין את מראה חדר השינה, באמצעות בחירה נכונה של מצעים. החדר נצבע בצבעים אחרים לגמרי. כדאי לבחור 2-3 גוונים של מצעים. מומלץ שבשמיכה יהיה יותר מגוון אחד. חשוב לשמור על הרמוניה בין המצעים השונים. כדאי שתהיה התאמה בין הצבעים של מצעי החדר לשטיח, לווילונות, ולעיצוב הכללי של החדר.

בחירת כריות נוי לסלון.

אחת מהדרכים הטובות להלביש את הסלון- היא באמצעות כריות הנוי בספה. לא חייבים להסתפק בכרית עם הדפס חלק. אפשר להזמין כריות מודפסות. אפשר להדפיס על הכריות כיתוב אישי או תמונה לפי בחירה באמצעות דפוס דיגיטלי. חשוב מאוד לדאוג שההדפס על הכרית, יתאים לספה.

רוצים להלביש את הבית בעצי במבוק!

איך אפשר להלביש את הבית בעצי במבוק? כמובן שאפשר לשים בחצר גדר מעצי במבוק, ולבנות או לקנות רהיטים מבמבוק. אבל אפשר גם להלביש את הבית במצעים העשויים מעצי במבוק. טרנד זה נפוץ בכל העולם, וכעת חודר גם לארץ. בדים מעצי במבוק נוחים מאוד בגלל שהם חדירים לאוויר. וכך נמנעים מחלות כמו אסטמה של העור, או קשיים בנשימה. המצעים של הבמבוק, הינם רכים ונעימים.

איך מלבישים את חדר הילדים באמצעות מצעים? אין ספק, שקיר צבעוני בחדר הילדים, מוסיף אווירה ויופי לחד

איך מלבישים את חדר הילדים באמצעות מצעים?

אין ספק, שקיר צבעוני בחדר הילדים, מוסיף אווירה ויופי לחדר. אבל הקירות הם רק חלק צדדי מהחדר. הפוקוס הוא על פנים החדר ועל המצעים. לכן ניתן לשדרג את עיצוב החדר באמצעות מצעים. ילדים אוהבים מאוד מצעים מודפסים. אפשר להדפיס על המצעים דמויות שילדים אוהבים. חלק מהילדים, יעדיפו הדפס כוכבים או דובים על המצעים.

הצעה לא יקרה לשדרוג עיצוב חדרי נוער.

אחת מהדרכים המקובלות לעצב חדרי נוער, היא ציפוי קיר החדר בטפט עם תמונה. אפשר לעצב את החדר בצורה הפוכה- קירות החדר יהיו חלקים ומעוטרים באיורים קלילים, ותמונה תודפס על המצעים. כך הפוקוס בחדר יהיה  על התמונה, אך במקביל- גם קירות החדר ישדרו עיצוב ועניין לנוער.

בוחרים וילונות? דאגו שעדיין הבית יישאר מואר!

תאורה טבעית טובה לבית. ראשית כל, התאורה הטבעית חוסכת בהוצאות החשמל. אבל, קרני השמש טובים גם לבריאות הגוף והעיניים, ונותנים תחושה טובה. בית חשוך הוא בית קודר. בית מואר עושה טוב בלב. לכן בחרו וילונות לבנים ודקים, מבד אוורירי. וילונות מבד במבוק יכולים להתאים, מכיוון שהאוויר חודר דרך בד הבמבוק.

יצרניות המצעים האיכותיים שומרות על הבדים בצורה הטובה ביותר.

כשאתם בוחרים מצעים לילדים, בחרו ביצרניות מצעים איכותיות. אחד מהבדלי האיכות בין היצרנים, מתבטא בשמירה על הבדים בעת ההובלה ממפעל הייצור לחנות. בעת הובלת משטחים של בדים, יש לארוז ולשמר אותם היטב, על מנת שהבדים לא ידהו או ישרטו במהלך ההובלה, ועל מנת שלא יחדור אליהם אבק.

 

 

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה